– پیش‌ بینی بازی‌های سری آ
– آمار و ارقام لیگ سری آ
– پیش‌ بینی بازی فروزینونه و رم
– پیش‌ بینی بازی مونزا و آث میلان

پیش از بازی‌ های این هفته سری آ، پیش‌ بینی‌های خود را بر اساس اطلاعات، آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل تیم‌ها، در سایت فوتبالی آپدیت و بهتر کنید.

بخوانید: معرفی کامل سایت شرط بندی وان ایکس بت

پیش بینی بازی بین دو تیم فروزینونه و رم

تیم رم امسال عملکرد خوبی نداشته و در کسب نتایج سینوسی رفتار کرده است. تیم مقابل اوضاع جالبی ندارد و رم می تواند در روز یکشنبه با پیروزی وضعیت خودش را بهبود ببخشد.

تیم رم زیر نظر سرمربی جدید خود یعنب دنیله ده روسی بسیار خوب کار کرده و سه بازی متوالی را برنده بوده تا توسط تیم صدرنشین لیگ اینتر میلان در هفته گذشته متوقف شدند.

به نظر می‌رسد که دانیله ده روسی مشکلات تیم از لحاظ گلزنی را حل کرده است، زیرا تیمش در چهار بازی زیر نظر خودش ۲ گل یا بیشتر زده و به طور کلی در پنج بازی یازده بار گلزنی کرده اند. اما بازیکنانی مانند روملو لوکاکو و پائولو دیبالا در مقابل تیمی مانند فروزینونه، که در هشت بازی اخیر خود ۲۵ گل دریافت کرده است بایستی عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

فروزینونه اصلا حالش خوب نیست!

تیم فروزینونه فصل جدید را با قدرت شروع کرد و بازی های خوبی از خودش به نمایش گذاشت و از ۱۳ بازی ۱۸ امتیاز کسب کردند ولی رفته رفته دچار افت شدند و از ۱۱ بازی بعدی تنها ۵ امتیاز کسب کردند.شکست های ۵-۰ و ۵-۱ در مقابل تیم های آتلانتا و فیورنتینا این تیم را وارد فاجعه کرد.

حمایت از برد تیم رم برای این بازی بسیار منطقی به نظر می رسد.

پیش بینی بازی بین دو تیم مونزا و آث میلان

تیم مونزا روز یکشنبه در مقابل تیم سرحال و خوب میلان قرار میگیرد که گربه سیاه این تیم لقب گرفته است.

تیم میلان از زمان صعود این تیم به سری آ ایتالیا در ۳ بازی که با هم داشته اند نتوانسته امتیازی کسب کنند.

به نظر میرسد بازی نزدیک به هم باشد و فرصت گل چندانی به وجود نیاید.

پیش بینی بازی بین دو تیم اینتر و ادیینزه

تیم اینتر پس از باختی که در فینال لیگ قهرمانان در مقابل منچسترسیتی داشته است هیج افتی نداشته و از زمان به بعد یکی از ۱۹ بازی این فصل را از داده است و در حال حاظر در صدر جدول لیگ سری آ قرار دارد.

در طرف مقابل تیم اودینیزه از ۱۸ بازی که در فصل انجام داده تنها یک برد کسب کرده که این نشان می دهد تیم صدر نشین مشکلی برای شکست دادن این تیم نداشته باشد. ۴ دیدار اخیر بین این دو تیم اینتر برنده بوده است. تیم اودینیزه در رده ۱۶ جدول قرار دارد و در بازی های این فصل که به عنوان مهمان به میدان رفته آمار جالبی نداشته است.

۴ بازی اخیر این دو تیم را اگر بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که در در هر چهار بازی دو تیم موفق به زدن گل شده اند ولی در این بازی شاید تیم اودینیزه قدرت حمله به دفاع اینتر را نداشته باشد.

اینتر میلان از ۹ بازی اخیر خود در ۵ بازی موفق به کلین شده است و در این فصل تنها ۷ گل دریافت کرده است.

پیشنهاد ما برای این بازی برد تیم اینتر همراه با کلین شیت می باشد.


اختصاصی وب سایت فوتبالی