– پیش بینی بازی های این هفته لالیگا
– آمارتیم های لالیگا
– پیش بینی بازی بین دو تیم رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو
– پیش بینی بازی بین دوتیم ویارئال و اتلتیکو مادرید

در این بخش، قصد دارم پیش‌ بینی‌های خود را درباره نتایج نهایی فصل جدید لالیگا براساس آمار و احتمالات ارائه شده توسط سایت فوتبالی بررسی کنم. همچنین، برای هر تیم، اخبار و تحلیل‌های تیمی را نیز بررسی می‌کنم.

بیشتر بخوانید: با سایت شرط بندی وان ایکس بت بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی بازی بین دو تیم اتلتیک کادیس و گرانادا

هر دو تیم کادیز و گرانادا در این فصل عملکرد خیلی بدی داشتند و در حال حاظر کادیز با ۲۲ امتیاز در رده ۱۸ جدول و گرانادا با ۱۴ امتیاز در رده ۱۹ جدول قرار دارد.

زمان برای شاگردان موریسیو پلگرینو برای بقا در لیگ برتر به سرعت در حال سپری شدن است، اما به نظر می رسد آنها قادر به کسب ۳ امتیاز در استادیوم نووو میراندیا باشند چون از ۱۲ امتیازی که اخیرا کسب کرده اند ۵ امتیاز مربوط به این ورزشگاه می باشد.

در طرف مقابل هم تیم گرانادا در ۹ بازی که در تمامی رقابت ها انجام داده نتوانسته پیروز شود و در این فصل هیچ بازی مهمی را در خارج از خانه پیروز نشده است.

تیم فوتبال کادیز باید این بازی را به عنوان یک فرصت ویژه ببیند و بتواند امید خود را برای بقا در لیگ افزایش دهد پس حمایت از برد این تیم با ضریب ۲.۱۴ منطقی به نظر میرسد.

پیش بینی بازی بین دوتیم رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

تیم رئال مادرید این فصل فوق العاده بوده و بدون عیب و نقص کارد کرده و در حال حاظر با اختلاف ۸ امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار دارد و مطمئنا بی صبرانه منتظر است برای میزبانی از تیم بیلبائو که جایگاه خود را در صدر محکم تر کند.

لوس بلانکو در ۱۲ بازی پیاپی در تمامی رقابت ها بدون شکست بوده و آخرین شکست این تیم به بازی با رقیب همشهریشون اتلتیکو مادرید برمیگرده.

در طرف مقابل تیم بیلبائو تیم بسیار خوب و جنگنده ای نشون داده و درحال حاظر در رده چهارم جدول قرار دارند البته نسبت به اتلتیکو مادرید یک امتیاز اختلاف دارند و آمار جالبت اینجاست که این تیم از فوریه ۲۰۰۵ تا کنون در سانتیاگوبرنابئو پیروز نبوده است.

حمایت از برد تیم رئال در خانه با ضریب ۱.۵۶ میتواند جذاب و منطقی باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم ویارئال و اتلتیکومادرید

اتلتیکو مادرید در حال حال جنگیدن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می باشد و در حال حاظر در رده پنجم جدول با یک امتیاز کمتر نسبت به بیلبائو می باشد. اما به نظر می رسد در بازی با ویارئال به چالش جدی روبه رو شوند.

تیم خوب ویارئال این روزا در فرم بسیار خوبی قرار دارد و از ۶ بازی اخر خود ۵ بازی را برنده بوده است و از ۱۱ بازی خانگی خود تنها یک شکست در کارنامه خود دارند.

در طرف مقابل اتلتیکو این روزها حال خوشی ندارد و از پنج بازی خود در تمامی رقابت ها ۳ بازی را باخته اند که اخیرا ۳-۰ در مقابل بارسلونا مغلوب شدند. و تیم دیگو سیمئونه از نه بازی خارج از خانه در لالیگا تنها یک بازی را برده است.

حمایت از تیم ویارئال با ضریب ۳.۱۸ در ورزشگاه خانگی خود بسیار منطقی به نظر میرسد.

—————
اختصاصی وبسایت فوتبالی