– پیش بینی بازی های این هفته لالیگا
– آمارتیم های لالیگا
– پیش بینی بازی بین دو تیم خیرونا و سویا
– پیش بینی بازی بین دو تیم رئال سوسیداد و باشگاه اتلتیک

پیش‌ بینی‌های لالیگا خود را قبل از بازی‌های این هفته با اطلاعات وآمار تیم ها در کنار اخبار و تحلیل‌هایی که وبسایت فوتبالی در اختیار شما قرار می دهد بهبود ببخشید.

پیش بینی بازی بین دو تیم خیرونا و سویا

تیم سویا فصل ۲۰۲۲/۲۳ را بسیار ناامید کننده شروع کرد و همچنان هم نتوانسته اند خود را پیدا کنند. سویا به منطقه سقوط نزدیک شده و برد بازی قبل مقابل کادیز کمکی به کاهش ترس سویا از سقوط نکرده است.

سویا در حالی پا به این مسابقه می گذارد که در بازی قبلی مقابل ختافه به پیروزی دست یافته بود و یک بازی قبلتر از اون در مقابل سلتاویگو به تساوی دست یافته است.

شنبه می بیند که آنها برای سومین بار متوالی به مصاف حریفان نیمه آخری می روند، در صورت کسب پیروزی در این مسابقه سویا می تواند خود را در رده دوازده هم ببیند – موقعیتی که در حال حاضر توسط حریفان آخر هفته آنها اشغال شده است.

مشکلی که اندلسی‌ها با آن روبرو هستند این است که خیرونا در این روزها بسیار آماده هستند و آنها توانسته‌ اند با وجود استراحت – حداقل در لیگ – ثبات خود را حفظ کنند. خیرونا در ۶ بازی لیگ تن به شکست نداده است، یک پیروزی چشمگیر مقابل اتلتیک در ماه نوامبر به دست آورد و با پیروزی در الچه آن را پشتیبان کرد.

اگر بازی های دوستانه دسامبر برابر استاندارد لیژ و اوساسونا را در نظر بگیریم، خیرونا هیچ یک از ۶ بازی خانگی اخیر خود را نباخته است ودر این بازی می تواند مشکلاتی را برای سویا به وجود بیاورد.

پیش بینی بازی بین دو تیم رئال سوسیداد و اتلتیکوبیلبائو

رئال سوسیداد که پس ازانجام ۱۶ بازی دراین فصل توانسته خود را در جایگاه سوم قراردهد بنابراین می تواند از تلاش های خود در ابتدای فصل راضی باشد.

با شکستی که رئال مادرید در مقابل ویارئال در بازی قبل متحمل شد باعث شد اختلاف امتیاز دو تیم به ۶ امتیاز کاهش پیدا کند.

رئال سوسیداد در تلاشی برای جلوگیری از چالش رئال بتیس، با چهار امتیاز کمتر از آنها، در دربی حساس باسک میزبان باشگاه اتلتیک بیلبائو است.

تیم بیلبائو نیز در جدول از وضعیت خوبی برخوردار است و با توجه به اینکه به فکر سهمیه لیگ قهرمانان هستند حریف آسانی برای سوسیداد نمیتوانند باشند و دوست دارند با پیروزی در ورزشگاه آنوئتا در روز شنبه به رقبای خود نزدیک شوند.

اتلتیک بیلبائو درشروع دوباره لالیگا بعد از تعطیلات جام جهانی نتوانست به روند خوب خودش ادامه دهد، اگرچه آنها یک تساوی بدون گل قابل احترام مقابل رئال بتیس به دست آوردند. در همین حال، رئال سوسیداد با پیروزی که مقابل اوساسونا و آلمریا به دست آورد توانست به همان روند قبل از جام جهانی ادامه دهد و روند شکست ناپذیری خود را به چهار بازی افزایش داد. علاوه بر این، آنها دربازی های خانه بسیار خوب ظاهر شده اند و از ۸ بازی فقط دو بازی در مقابل بارسلونا ورئال بتیس متوقف شده اند.

با این حال، تیم اتلتیک بیلبائو در طول تعطیلات بین‌المللی به خاطر بازی های جام جهانی به وجود اومده بدون تقف مشغول تمرین و بازی های دوستانه بوده و امیدوار است که بردهای دوستانه مقابل وایادولید، گوادالاخارا، بورگوس و اودینزه بتواند آنها را در موقعیت خوبی قرار دهد تا روند تاثیرگذار سوسیداد را بشکند.

پیش بینی بازی بین دو تیم آلمریا و اتلتیکومادرید

اتلتیکو مادرید یکی ازسه باشگاه بزرگ اسپانیا که این آخر هفته باید به سمت جنوب شرقی سفر کند و در یک بازی رسمی در مقابل آلمریا قرار بگیرد.

اتلتیکو مادرید با پیروزی که در مقابل الچه به دست آوردند توانستند شروع دوباره لالیگا را به خوبی پشت سر بگذارند اما در بازی مقابل بارسلونا در یک بازی سخت با نتیجه ۱-۰ باختند.

در مقابل تیم آلمریا که از زمان شروع دوباره لیگ تنها یک امتیاز از دو بازی خود کسب کرده است، تیم دیگو سیمئونه محبوبیت قوی برای بازگشت به فرم در اولین دیدار دو تیم برای نزدیک به هشت سال است.

اتلتیکو مادرید در ۳ بازی اخیر خارج از خانه خود پیروز میدان بوده است اگرچه همه آنها در برابر حریفان رده پایین جدول بوده اند . آخرینبازی خارج از خانه آنها در لالیگا با شکست مقابل مایورکا در ماه نوامبر به پایان رسید که در ادامه شکست در کادیز ادامه یافت.

—————
اختصاصی وبسایت فوتبالی