– پیش بینی بازی های این هفته لالیگا
– آمارتیم های لالیگا
– پیش بینی بازی بین دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید
– پیش بینی بازی بین دو تیم آلمریا و بارسلونا

پیش‌ بینی‌های لالیگا خود را قبل از بازی‌های این هفته با اطلاعات وآمار تیم ها در کنار اخبار و تحلیل‌هایی که وبسایت فوتبالی در اختیار شما قرار می دهد بهبود ببخشید.

پیش بینی بازی بین دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید

باخت غافلگیرکننده رئال مادرید مقابل مایورکا در سه بازی پیش باعث شد که آنها در رقابت با بارسلونا برایی قهرمانی این فصل لالیگا کم بیارن و فاصله تا بالای جدول اکنون با ۱۶ بازی باقی مانده به ۸ امتیاز رسیده است.

لوس بلانکوس تنها سه بار در این فصل شکست خورده است، اما امیدها برای حفظ جام لالیگا در حال کاهش است – و ممکن است روز شنبه در مقابل رقیب شهری، اتلتیکو مادرید، به چالش کشیده شوند.

تیم میهمان فاصله ده امتیازی با مدافع عنوان قهرمانی دارد و رئال بتیس و رایو وایکانو را برای حفظ جایگاه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حفظ می کند. آنها پر از انگیزه به برنابئو می رسند تا بدبختی را بر سر میزبان خود بیاندازند.

با توجه به فرم عالی اخیر رئال مادرید، کسب نتیجه برای اتلتیکو مادرید کار سختی خواهد بود. این لغزش در مایورکا نتیجه ای غیر قابل باور بود، از۱۰ بازی آخر آنها هشت برد و یک تساوی و یک باخت کسب کردنده اند و عملکرد درخشانی محسوب می شود.

رئال مادرید با ۱۵ گل زده در ۴ بازی اخیر خود، در روز شنبه همچنان شاخص اصلی خود را حفظ کرده است. اتلتیکومادرید به این واقعیت دلگرم شده که آنها در دیدار کوپا دل ری که بین این دو تیم برگزار شد در پایان ژانویه به وقت اضافی کشیده شد.

پیش بینی بازی بین دوتیم کادیز و رایو وایکانو

امسال تیم رایو وایکانو بسیار خوب ظاهر شده و با بازی های خوب خود نشان داده هدف های بزرگی در سر دارد. این تیم هم اکنون در رده ششم جدول قرار دارد و یکی از مدعیان کسب سهمیه لیگ اروپا می باشد.

رایووایکانو بعدازظهر شنبه به کادیز سفر می کند ، میزبان در حالی آماده رویلرویی با تیم سرحال ریاو آماده میشود که برای بقا در انتهای جدول مبارزه می کند.

میزبان از ۲۱ بازی این فصل رقابت های لالیگا تنها ۵ بازی را برده است و ۱۷ گل به ثمر رسانده است. البته ناگفته نماند که کادیز از ۵ بازی اخیر خانگی خود سه برد و ۲ تساوی کسب کرده اند که می تواند زنگ خطری برای تیم مهمان باشد.

با این وجود، میهمان در شش بازی اخیر خود باختی نداشته است و با دانستن فاصله سه امتیازی با رئال بتیس در رده پنجم، شانس‌های خود را دوست دارند.

پیش بینی بازی بین دو تیم آلمریا و بارسلونا

بارسلونا در حال حاظر با فاصله ۸ امتیازی در صدر جدول قرار دارد و در تمام فصل تنها یک بار شکست خورده است.

آلمریا که در یک منطقه سقوط می جنگند و حال و روز خوبی ندارد، بعید به نظر می رسد که بتواند بارسلونا را متوقف کند. با این حال، یک رکورد قابل احترام در خانه که باعث شده آنها در ۱۱ بازی ۱۹ گل به ثمر برسانند، ممکن است به آنها این باور را القا کند که حداقل می توانند در برابر بارسا گلزنی کنند – با توجه به اینکه آبی اناری ها فقط ۷ گل در لیگ دریافت کرده اند.

با این حال، تیم مهمان در کسب بیستمین برد لالیگا برای این رقابت‌ها مشکل چندانی ندارند، با توجه به سه شکست متوالی تیم آلمریا.

غول های کاتالونیایی از زمان شکستشان در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن در اواخر اکتبر، در هیچ مسابقه ای شکست نخورده اند – در مجموع ۱۸ بازی.

—————
اختصاصی وبسایت فوتبالی