– پیش بینی بازی های این هفته لالیگا
– آمارتیم های لالیگا
– پیش بینی بازی بین دو تیم سلتاویگو و بارسلونا
– پیش بینی بازی بین دوتیم رایوکا و رئال سوسیداد

در این بخش، قصد دارم پیش‌ بینی‌های خود را درباره نتایج نهایی فصل جدید لالیگا براساس آمار و احتمالات ارائه شده توسط سایت فوتبالی بررسی کنم. همچنین، برای هر تیم، اخبار و تحلیل‌های تیمی را نیز بررسی می‌کنم.

بیشتر بخوانید: با سایت شرط بندی وان ایکس بت بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی بازی بین دو تیم سلتاویگو و بارسلونا

بارسلونا در این فصل از کورس قهرمانی خارج شده است و شانسی ندارد اما شاگردان ژاوی برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر تلاش میکنند.

اتلتیکو مادرید سه امتیاز با بارسلونا اختلاف دارد و اتلتیکو بیلبائو هم در فاصله ۵ امیتازی با این تیم است پس دیدار با سلتاویگو می تواند بسیار حیاتی باشد.

در این هفته بارسلونا در رقبت های لیگ قهرمانان بایستی به مصاف ناپولی برود و بازی حساس و سختی به حساب می آید.

نشان از بهبودی در تیم ژاوی دیده شده و از ۳ بازی اخیر خود ۷ امتیاز کسب کرده است و حمایت از این تیم منطقی به نظر می رسد.

در طرف مقابل تیم سلتاویگو در این فصل تنها چهار باز پیروز شده و از پنج بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها چهار بازی را باخته است.

در این بازی پیروزی تیم بارسلونا بسیار محتمل به نظر می رسد اما در خط دفاعی مشکل دارد و در چهار بازی اخیر خود ۷ گل دریافت کرده است پس انتخاب برد تیم بارسلونا با گلزنی هر دو تیم با ضریب ۳.۶ گزینه خوبی به نظر می رسد.

پیش بینی بازی بین دوتیم لاس مایورکا و رئال سوسیداد

تیم رئال سوسیداد در بازی هفته گذشته در مقابل اوساسونا با نتیجه ۱-۰ شکست خورد و شانس ورود به شش تیم برتر جدول را از دست داد.

سوسیداد در هفته های اخیر اصلا خوب کار نکرده و در چهار بازی اخیر خود بدون برد بوده و در هیچکدام موفق به گلزنی نشده از جمله بازی نیمه نهایی جام حذفی در مقابل مایورکا.

در آخر این ماه این دو تیم باز هم در بازی های حذفی در مقابل یکدیگر قرار میگرند اما ابتدا بایستی در لیگ به مصاف هم بروند.

تیم سوسیداد کمی خسته به نظر میرسد چون در لیگ قهرمانان در مقابل تیم پاریسن ژرمن به میدان رفته و بازی سختی را پشت سرگذاشت پس در این بازی هندیکپ ۰ با ضریب ۲.۴۵ برای تیم مایورکا می تواند جذاب به نظر برسد.

تیم مایورکا پس از اینکه در مقابل سوسیداد به تساوی ۰-۰ رسید و در بازی بعدی در مقابل رئال وایکانو با نتیجه ۲-۱ در خانه حریف به پیروزی رسیدند و ممکن است سوسیداد بازی سختی در انتظارش باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم اتلتیک بیلبائو و خیرونا

تیم خیرونا هنوز هم در شوک باخت سنگین خود در مقابل رئال مادرید هستند و به نظر می رسد روحیه خوبی برای این بازی نداشته باشند.

هر چند این تیم با رئال مادرید صدرنشین ۵ امتیاز اختلاف دارد اما در چهار بازی اخیر خود تنها یک بازی را برنده شدند و اگر کمی به خودشان نیایند احتمالا در بین چهار تیم بالای جدول نخواهند بود.

اتلتیک بیلبائو یکی از تیم های خوب و سر حال این فصل لالیگا می باشد و در صورت لغزش بیشتر تیم خیرونا قطعا جایگاه آنمها توسط بیلبائو تصرف خواهد شد.

تیم ارنستو والورده در پنج بازی اخیر خود بدون شکست بوده است. این بازی ها شامل برد در مقابل بارسلونا، مایورکا و اتلتیکو مادرید بوده است. در این بازی حمایت از تیم بیلبائو با ضریب ۲.۰۰ بسیار منطقی به نظر می رسد.

—————
اختصاصی وبسایت فوتبالی