– پیش بینی بازیهای لیگ برتر
– آماربازی های لیگ برتر
– پیش بینی بازی بین دو تیم ناتینگهام فارست و نیوکاسل
– پیش بینی بازی بین دو تیم ولورهمپتون و لیدز

پیش بینی بازی های این هفته لیگ برتر جزیره را با آمار و اطلاعات در کنار اخبار و تجزیه و تحلیل تیم که وبسایت فوتبالی در اختیار شما قرار می دهد بهبود ببخشید.

پیش بینی بازی بین دو تیم ولورهمپتون و لیدزیونایتد

دو تیمی که در حال مبارزه با سقوط هستند، روز شنبه در مولینوکس به مصاف هم می‌ روند که وولوز میزبان لیدز یونایتد است. هر دو تیم یعنی وولوز و لیدز یکی از پنج مسابقه قبلی خود را در تمام رقابت ها برده اند، اما سفیدپوشان آخر هفته گذشته در خانه مقابل برایتون امتیاز قابل توجهی کسب کردند.

جاوی گراسیا مطمئناً تیمش را برای این بازی آماده کرده وشکست تیمش را سخت‌ تر کرده است و آنها باید بتوانند با کسب امتیاز میدلندز را ترک کنند.

پیش بینی دربی بین دو تیم ناتینگهام فارست و نیوکاسل

نیوکاسل یونایتد در حالی در عصر روز جمعه به سیتی گراوند برای مصاف با ناتینگهام فارست عازم سفر می شود که به دنبال نزدیک شدن به چهار تیم برتر خواهد بود.

سرخابی ها در آخر هفته گذشته با نتیجه ۲-۱ وولوز را در خانه شکست دادند، وبه آمار ۵ مسابقه بدون برد پایان دادند. این نتیجه تیم ادی هاو را تقویت کرده است تا تلاش کنند و در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرند و شانس خود را در برابر تیمی از فارست که در هیچ یک از پنج بازی قبلی خود در لیگ برتر برنده نبوده است، بسازد.

پیش بینی مسابقه بین دو استون ویلا و بورنموث

استون ویلا درحالی در دیدار دیدار شنبه میزبان بورنموث خواهد بود که روند شکست ناپذیری خود در لیگ برتر را به چهار بازی برساند.

شرورها به لطف عملکرد چشمگیر اخیر خود به سمت نیمه بالای جدول در حال حرکت هستند، اما آنها باید بهترین عملکرد خود را در این بازی داشته باشند تا بتوانند از سد بورنموث که در بازی قبلی خود لیورپول را شکست داد، بگذرند.

بورنموث در آخرین دیدارخود در مقابل استون ویلا با نتیجه ۲-۰ پیروز شد، اما آنها ۸ بازی از ۹ بازی قبلی خارج از خانه خود را در تمام رقابت ها باخته اند.

پیش بینی بازی بین دو تیم برنتفورد و لسترسیتی

تیم فوتبال برنتفورد در ۱۲ بازی شکست نخورده بودند که این روند در بازی مقابل اورتون شکسته شد و با نتیجه ۱-۰ در گودیسون پارک شکست خوردند.

تیم توماس فرانک برای بازگشت دراولین بازی خانگی خود پس از پیروزی ۳-۲ مقابل فولام، مشتاق بازگشت خواهد بود و آنها باید برابر تیم لستری قرار میگیرند که در پنج بازی متوالی در تمام رقابت ها شکست خورده است.

پیش بینی بازی بین دو تیم ساوتهمپتون و تاتنهام

در روز شنبه دو تیم ساوتهمپتون و تاتنهام در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد و انتظار می رود که بازی نزدیک بهمی انجام دهند.

این دو تیم در این فصل به دلیل ناهماهنگی دور از انتظار ظاهر شده اند و هوادارانشان از بازی های این تیم رضایت ندارند.

ساوتهمپتون پی در پی کلین شیت کرده تا شانس بقای خود را افزایش دهد. آنها ممکن است بتوانند در برابر تیم اسپرز که ۴ شکست متوالی در بازی های خارج از خانه خود داشته است، یک تساوی کسب کنند.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم چلسی و اورتون

پس از چند ماه سخت، به نظر می رسد چلسی زیر نظر گراهام پاتر، سرمربی سابق برایتون،پیشرفت کرده است.

آبی ها برای کاهش فشار روی پاتر سه برد متوالی در تمام رقابت ها کسب کرده اند، اما آنها باید تیم سرسخت اورتون را در استمفوردبریج شکست دهند.

سربازان شان دایچ تا آخر خواهند جنگید، اما سابقه ضعیف آنها در خارج از خانه نشان می دهد که آنها ناموفق خواهند بود.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم آرسنال و کرستال پالاس

به نظر می رسد آرسنال، صدر نشین جدول لیگ برتر، در لحظه یک نیروی غیرقابل توقف باشد و آنها باید به اندازه کافی آمادگی و هماهنگی برای عبور از رقبای لندنی کریستال پالاس در روز یکشنبه داشته باشند.

توپچی ها در ۶ بازی شکست نخورده اند، در حالی که پالاس در زمان نگارش این مقاله در سه بازی متوالی هیچ شوتی به سمت دروازه ثبت نکرده است.

آرسنال در طول فصل خود خیلی آماده بوده است و یکشنبه نیز نباید متفاوت باشد.


اختصاصی وبسایت فوتبالی