– پیش بینی بازیهای لیگ برتر
– آماربازی های لیگ برتر
– پیش بینی بازی بین دو تیم برایتون و بورنموث
– پیش بینی بازی بین دو تیم شفلیدیونایتد و نیوکاسل

پیش بینی بازی های این هفته لیگ برتر جزیره را با آمار و اطلاعات در کنار اخبار و تجزیه و تحلیل تیم که وبسایت فوتبالی در اختیار شما قرار می دهد بهبود ببخشید.

پیش بینی بازی بین دو تیم برایتون و بورنموث

دو تیمی که در بازی قبلی شکست خوردند، روز شنبه در ورزشگاه جی‌ تک کامیونیتی به مصاف هم خواهند رفت. برنتفورد در این بازی میزبان تیم مشکل‌ دار اورتون خواهد بود.

زنبورها هفته گذشته با نتیجه ۱-۰ مقابل نیوکاسل در پارک سنت جیمز شکست خوردند. اما آن‌ها خیلی نگران نیستند، چون این اولین باخت آن‌ها در این فصل بود.

پیش از این، برنتفورد حتی بدون مهاجم معروفشان، ایوان تونی، در خط حمله موفق عمل کرده و گل‌ها را بین بازیکنان توزیع کرده بود. آن‌ها تا سفر به شمال‌شرق شکست نخورده بودند.

تیم اورتون تحت نظر شان دایچ به خوبی عمل نکرده است. به همراه لوتون، کمترین گل‌ها را در لیگ برتر این فصل زده‌اند. تنها در یک بازی توانسته‌ اند دو گل بزنند و در چهار بازی از پنج بازی‌ اخیرشان گلی نزده‌اند.

تافیز‌ها در بازی‌های خارج از خانه اخیراً در لیگ برتر به مشکل خورده‌اند. پیروزی ۵-۱ غیرمنتظره‌ شان مقابل برایتون در ماه مه، تنها پیروزی‌شان در سفرها از اکتبر ۲۰۲۲ بوده است.

هرچند برنتفورد تا حالا فقط در یک بازی موفق شده کلین شیت کند، ولی در خانه، احتمال پیروزی مقابل اورتون را دارد. تیم توماس فرانک امیدوار است که سه امتیاز کامل را بگیرد. با توجه به نتایج ضعیف اورتون در خط حمله، شرط بندی روی پیروزی برنتفورد بدون گل خوردن ممکن است سودآورتر باشد.

بخوانید: با سایت وان ایکس بت بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی بین دو تیم برایتون و بورنموث

برایتون با شروع قدرتمند خود در این فصل، روز شنبه گذشته در ورزشگاه اُلد ترافورد توانست با نتیجه ۳-۱ در مقابل منچستر یونایتد به پیروزی برسد.

تیم زیر نظر روبرتو ده زربی شنبه گذشته بازی خوبی انجام داد و بیشتردقایق بازی را در کنترل داشت. آن‌ها امیدوارند که در بازی با بورنموث در روز یک‌شنبه هم همین عملکرد خوب را تکرار کنند.

برایتون از پنج بازی اخیر خود در لیگ برتر۱۲ امتیاز گرفته است، اما بورنموث تنها سه امتیاز دارد. همچنین، تا به حال تیم بورنموث تحت نظر مربی جدیدشان، آندونی ایرائولا، به برد نرسیده‌اند.

مربی پیشین رایو وایکانو، تیمش را به سه بازی متوالی بدون شکست در همه رقابت‌ها راهنمایی کرده است. آن‌ها امیدوارند که برایتون را غافلگیر کنند.

برایتون این هفته بازی مهمی در لیگ اروپا دارد و ممکن است تیم کمی خسته شده باشد. اگرچه برایتون ممکن است پیروز شود، بورنموث با توجه به گل‌های قبلی‌ اش، امید دارد که دوباره گل بزند.

پیروزی برایتون در خانه با شرط هر دو تیم گل بزنند با شانس ۲٫۵۹۰* است. برایتون تا حالا در این فصل هیچ بازی نتوانسته دروازه خود را بسته نگه دارد. بورنموث در بازی‌های خارج از خان ه‌شان شش گل زده است و می‌تواند برای برایتون چالش برانگیز باشد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم شفلیدیونایتد و نیوکاسل

تیم شفیلد یونایتد هنوز منتظر اولین برد خود در این فصل است و در ورزشگاه برامال لین، روز شنبه میزبان نیوکاسل خواهد بود. تیم زیر نظر پاول هکینگباتوم تا الان فقط یک امتیاز کسب کرده است. آن‌ها هفته گذشته تقریباً موفق به برد مقابل تاتنهام شده بودند، ولی در دقایق آخر بازی ۲-۱ شکست خوردند.

نیوکاسل در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان با تساوی ۰-۰ مقابل میلان موفقیتی کوچک کسب کرد. آن‌ها قصد دارند در این هفته سه بازی پیاپی خود را بدون شکست نگه دارند، بعد از سه شکست متوالی که قبلاً داشتند.

مانند برایتون، هنوز مشخص نیست که بازی‌های اروپایی نیوکاسل چقدر روی بازیکنانشان تاثیر گذاشته است. امکان دارد که بازی با تعداد کم گل انجام شود.

در دو بازی اخیر نیوکاسل فقط یک گل زده شده است، و این مهم است زیرا شفیلد یونایتددر خط حمله قدرت آنچنانی ندارد. “بلیدز” تا به حال فقط ۴۱ شوت به دروازه ارسال کرده‌اند، که کمترین تعداد شوت در لیگ برتر است. پیش‌بینی کمتر از ۲٫۷۵ گل با نرخ ۲٫۰۸۰* می‌تواند گزینه خوبی باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم آرسنال و تاتنهام

آرسنال با پیروزی بزرگ ۴-۰ مقابل PSV در لیگ قهرمانان خود را نمایان کرد، اما روز یکشنبه ممکن است در دیدار با تاتنهامی تازه‌ وارد به داربی شمال لندن، چالش‌های بیشتری داشته باشد.

تیم آرسنال دراین فصل به خوبی عمل کرده‌ است. با یک پیروزی از ضربات پنالتی در جام خیریه شروع کردند و در شش بازی بعدی خود، پنج برد کسب کردند.

اما تیم آرتتا با مشکلاتی هم مواجه بوده است. در اوت، آن‌ها در بازی خانگی مقابل فولام امتیاز از دست دادند و علیرغم پیروزی ۳-۱، مقابل منچستر یونایتد چندین بار به چالش کشیده شدند. در سه بازی از پنج بازی اخیر خود گل خورده‌اند و حالا قرار است با تاتنهام که در خط حمله قوی به نظر می رسد صف آرایی کنند.

پس از جدایی هری کین، تاتنهام به راحتی به دوره جدیدی وارد شده است. با ورود آنژ پوستکوگلو به تاتنهام، تیم در پنج بازی اولیه‌ اش تواسته ۱۳ امتیاز کسب کند.

در این بازی‌ها، فرصت‌های زیادی برای گل زدن در هر دو سمت زمین وجود داشته‌ است. تاتنهام در شش بازی اخیر خود ۱۸ گل زده و فقط در دو بازی بدون گل مانده است. در یکی از این بازی‌ها، علیرغم پیروزی مقابل منچستر یونایتد، تاتنهام رویاروی گل‌های متعددی قرار گرفته است.

گلزنی هر دو تیم در این مسابقه می تواند گزینه خوبی باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم منچستر یونایتد و ولورهمپتون

پس از دو شکست در چهاربازی گذشته، حوزه اشتباهات منچستر یونایتد در رقابت برای قرارگیری در چهار تیم برتر به حداقل رسیده است. شیاطین سرخ شاهد نزدیک شدن لیورپول به یک امتیاز از خود هستند و برای حفظ جایگاه خود در جدول، نیازمند گرفتن سه امتیاز در مقابل ولورهمپتون هستند.

دو تیم در لیگ برتر این فصل انگلیس وجود دارند که در بازی‌های خارج از خانه از ولورهمپتون عملکرد بدتری داشته‌ اند. مهمان در ۱۷ بازی خارج از خانه، ۱۰ بار شکست خورده‌ است. همچنین، در تمام بازی‌های خود در برابر تیم‌هایی که در جمع هفت تیم برتر جدول قرار دارند، شکست خورده‌اند و در چهار از آن پنج بازی، نتوانسته‌اند گلی به ثمر برسانند.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم ساوتهمپتون و فولام

فولام با یک پیروزی خوب و به موقع و با نتیجه ۵-۳ در مقابل لستر، به فرم قبلی خود بازگشت و حالا با بازگشت آلکساندر میتروویچ از محرومیت، برای بازی با تیم رده آخری جدول، ساوتهمپتون، آماده است. میتروویچ بازیکن مهمی برای فولام است و با توجه به اینکه برترین گلزن تیم در فصل جاری است و نقش کلیدی در حملات تیم دارد، حضور او به شدت برای فولام مهم است. با حضور میتروویچ در تیم، فولام امیدوار است که فرم خوب خود را حفظ کند و در مقابل ساوتهمپتون، نتیجه مثبت دیگری را کسب کند. با این حال، همانطور که در هر بازی فوتبالی اتفاق می‌افتد، هیچ چیز قطعی نیست و ساوتهمپتون نیز برای کسب نتیجه مثبتی، به دنبال بازی خوبی است، به خصوص به دلیل اینکه در حال مبارزه برای جلوگیری از سقوط به لیگ دست دوم هستند.

باشگاه ساوتهمپتون با ۱۱ شکست در ۱۷ بازی خانگی در ورزشگاه سنت مری، بدترین رکورد خانگی در لیگ را دارد و تاکنون هیچ باشگاهی کمتر از آن‌ها، که تنها ۲۸ گل در طول فصل زده‌اند، نداشته است. این آمارها نشان می‌دهند که ساوتهمپتون در خانه نتوانسته نتایج قابل قبولی را کسب کند و برای این بازی مقابل فولام، باید سعی کند نه تنها این رکورد بد خود را بهبود بخشد، بلکه همچنین به دنبال امتیاز گرفتن باشد تا به سقوط به لیگ دست دوم نزدیک نشود. به همین دلیل، این بازی برای ساوتهمپتون بسیار مهم است.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم برنتفورد و وستهم

پیروزی تیم وستهم در برابر منچستر یونایتد در هفته گذشته، احتمالا باعث می‌شود که آنها تمرکز خود را از حفظ وضعیت در لیگ برتر، به حرکت در رقابت‌های اروپایی منتقل کنند، زیرا حفظ وضعیت در لیگ برتر تقریبا تضمین شده است و احتمال سقوط آنها به لیگ دست دوم بسیار کمتر شده است. با توجه به اینکه وست هم در حال حاضر در جدول لیگ برتر در رده بالایی قرار دارد و دارای برتری در برابر یکی از قدرتمندترین تیم‌های لیگ است، آنها به خود اعتماد دارند و می‌خواهند در رقابت‌های اروپایی هم نتایج مثبتی کسب کنند. به همین دلیل، آنها احتمالا تمرکز خود را به این سمت جابجا کنند.

وست هم برای حفظ جایگاه خود در جدول رده نبدی لیگ برتر، باید از آخرین بازی‌های خانگی خود بیشترین استفاده را ببرند، زیرا در ۱۷ بازی خارج از خانه، ۱۱ بار شکست خورده‌اند و این نشان می‌ دهد که نتایج خارج از خانه آنها خوب نبوده است. آنها در دو بازی آخر خود در خانه نیز شکست خورده‌اند و برای بازی بعدی خود به مصاف برنتفورد خواهند رفت. برنتفورد تیمی است که تنها در دو بازی خانگی خود در فصل جاری، در برابر آرسنال و نیوکاسل شکست خورده و در بقیه بازی‌ها، نتایج خوبی را کسب کرده است. با توجه به اینکه وست هم در صدد حفظ جایگاه خود در لیگ برتر است، این بازی برای آنها بسیار مهم است و باید برای کسب نتیجه مثبت، در هر دو حوزه هجومی و دفاعی، بهترین عملکرد را ارائه دهند.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم و اورتون و منچستر سیتی

منچستر سیتی می‌ داند که اگر در چهار بازی آخرش ۹ امتیازکامل، حداقل ۹ از ۱۲ امتیاز را کسب کند، می‌تواند عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس را برای سال دوم عرضه کند. این تیم در ۱۰ بازی اخیر خود در لیگ، پیروزی را از آن خود کرده‌اند و در ۱۸ بازی مقابل تیم‌هایی که در ده تیم برتر نشین قرار دارند، ۱۶ بار برنده شده‌اند. این نشان می‌دهد که منچستر سیتی به خوبی با تیم‌های پایین جدول امتیازات بالاتری را کسب می‌کند و شانس قویی برای قهرمانی در این فصل دارد.

از آن‌ جا که حمایت قوی تماشاگران در خانه برای تیم اورتون وجود دارد، انتظار می‌ رود که این حمایت باعث روحیه بخشیدن به بازیکنان آنها شود، اما با وجود این حمایت، رکورد خانگی تیم اورتون سومین بدترین رکورد در لیگ برتر است. با این حال، پیروزی بزرگ آنها در مقابل برایتون در دوشنبه، می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس بازیکنان آنها شود و آنها را به هدف قرار دهد که در آینده بهبود رکورد خانگی خود را به دست آورند.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم آرسنال و برایتون

برایتون که در تلاش برای کسب جایگاه در لیگ اروپایی است، در دو بازی اخیر خود برابر اورتون پیروز شده‌ است و در آن دو بازی هفت گل را به ثمر رسانده‌اند. عملکرد قوی برابر اورتون نشان می‌دهد که برایتون می‌توانند در برابر این تیم بازی خوبی ارائه دهند و به دنبال کسب پیروزی باشند. امیدواریم که بتوانند در دیدار بعدی نیز با این عملکرد قوی به میدان بروند و نتیجه مثبتی را به دست آورند.

هر دوی پیروزی‌ های برایتون برابر اورتون در دو بازی اخیر، در ورزشگاه گودیسون پارک بوده‌اند و در آخرین دیدار بین این دو تیم در ورزشگاه آمکس، در ماه اوت سال ۲۰۲۱، اورتون با نتیجه ۲-۰ پیروز شده بود. این آمار نشان می‌دهد که اورتون در ورزشگاه آمکس نیز قابلیت کسب پیروزی دارد و برایتون باید با بازی هوشمندانه‌تری به میدان رفته و به دنبال کسب نتیجه مثبتی در برابر آن‌ها باشند.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم لسترسیتی و لیورپول

لستر سیتی در بازی با فولام، با نتیجه ۵-۳ شکست خورده و این شکست، چهارمین شکست آنها در هفت بازی اخیر بود که پس از اخراج برندن رجرز، این تیم راهی بازی‌ها را پیش گرفته است. با توجه به این شرایط، امیدهای لستر برای بهبود عملکرد وضعیت نامطلوبی که به خود گرفته، بسیار کم است و با وجود اینکه در جایگاهی نزدیک به بالای جدول لیگ قرار دارد، در تمام هشت بازی با تیم‌های داخل پنج‌ گانه، شکست خورده است. این وضعیت نگران‌ کننده برای لستر سیتی، قبل از برگزاری بازی هفته جاری است.

لیورپول پس از پیروزی در شش بازی پیاپی، در حال حاضر در رقابت برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر جدول قرار دارد و به ورزشگاه King Power برای بازی مقابل لستر سیتی می‌ روند. با این حال، لیورپول در دو بازی اخیر به این ورزشگاه، نتوانسته پیروز شود و در کل فصل، تنها پنج برد از ۱۷ بازی خارج از خانه را به دست آورده است.


اختصاصی وبسایت فوتبالی