– پیش بینی بازیهای لیگ برتر
– آماربازی های لیگ برتر
– پیش بینی بازی بین دو تیم لیورپول و برنتفورد
– پیش بینی بازی بین دو تیم منچسترسیتی و چلسی

پیش بینی بازی های این هفته لیگ برتر جزیره را با آمار و اطلاعات در کنار اخبار و تجزیه و تحلیل تیم که وبسایت فوتبالی در اختیار شما قرار می دهد بهبود ببخشید.

پیش بینی بازی بین دو تیم ناتینگهام لیورپول و برنتفورد

برنتفورد در این فصل عملکرد خوبی نداشته و نتایج خوبی کسب نکرده است چنانچه از هشت بازی اخیر خود در لیگ برتر در هفت بازی شکست خورده بود اما در بازی هفته پیش مقابل ولورهمپتون به پیروزی رسید ممکن از لحاظ روحی برای این تیم بسیار خوب باشد.

لیورپول در بازی مقابل آرسنال به اینکه بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت اما باز شکست خورد هرچند ۱۰ نفره شدن تیم کلوپ بی تقصیر نبود و در بازی اخیر خود در مقابل برنلی که در قعر جدول قرار دارد به سختی توانست از سدش بگذرد.

تیم لیورپول در دو بازی قبلی خود که به این ورزشگاه سفر کرده بود نتوانسته پیروز شود و در بازی این هفته هم شاید در نبود محمد صلاح که هنوز با مصدومیت دست و پنجه نرم میکند بازی سختی در پیش داشته باشد.

چهار بازی از پنج بازی اخیر این دو تیم بیشتر از ۲.۵ گل داشته است پس انتخاب بیش از ۲.۵ گل برای این بازی مطمئن به نظر می رسد همچنین انتخاب برد مساوی برای تیم میزبان با ضریب ۲.۴۴ می تواند عقلانی باشد.

بخوانید: با سایت وان ایکس بت بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی بین دو تیم منچسترسیتی و چلسی

تیم پپ گواردیولا در این روزها بسیار خوب کار میکند و با ۶ پیروزی متوالی در بازی های لیگ شانس قهرمانی را برای خودش بیشتر کرده است. در بازی مقابل چلسی این امیدواری وجود دارد که این پیروزیها ادامه داشته باشد و بتواند این تیم را شکست دهد.

تیم منچسترسیتی از هفت دیدار اخیر خود شش بازی را در مقابل تیم چلسی پیروز بوده است و از سال ۲۰۲۱ که در فینال لیگ قهرمانان در مقابل چلسی شکست خورد و بازی رفت این فصل هم با نتیجه ۴-۴ به پایان رسید.

چلسی در حال سپری کردن یکی از سخت ترین فصل های خودش می باشد و در حال حاظر در رده دهم جدول قرار دارد. دو بازی اخیر خود در مقابل استون ویلا در جام حذفی و کریستال پالاس در لیگ برده است که می تواند در این بازی به چلسی کمک کند.

آبی های لندن از ده بازی خارج از خانه در نه بازی گلزنی کرده اند و میتوانند در مقابل منچسترسیتی که در برابر دو تیم برنتفورد و برنلی گل خورده اند به گل برسند.

تیم منچسترسیتی در این بازی شانس زیادی برای پیروزی دارد اما انتخاب برد منچستر با گلزنی هر دو تیم با ضریب ۲.۸۸ خیلی محتمل به نظر میرسد.

پیش بینی مسابقه بین دو تیم لوتون تاون منچستریونایتد

تیم منچستریونایتد در این روزها خیلی خوب کار میکند و چهار بازی اخیر خودش را برنده بوده است. به نظر می رسد در مقابل لوتون تاون مشکلی برای پیروزی نداشته باشد.

در طرف مقابل تیم لوتون تاون هم روند خوبی داشته ولی در هفته گذشته در مقابل تیم قعرجدولی شفلیدیونایتد با نتیجه ۳-۱ شکست خورد و این می تواند این تیم را از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل کند.

تیم تیم راب ادواردز در مقابل منچستریونایتد اصلا سابقه خوبی ندارد از دوازده بازی اخیر خود در ده بازی شکست خورده است و تنها ۲ تساوی داشته است.

انتخاب برد تیم میهمان بسیار محتمل به نظر میرسد و ضریب ۱.۸۵ دارد.


اختصاصی وبسایت فوتبالی