– هر آنچه باید در مورد اروگوئه بدانید.
– بازیکنان اصلی تیم اروگوئه چه کسانی هستند؟
– اروگوئه در جام جهانی ۲۰۲۲ از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟
– آمار و شانس اروگوئه

آیا لوئیس سوارز در چهارمین حضور خود در جام جهانی می تواند تفاوتی در رقابت های اروگوئه ایجاد کند؟ با پیش نمایش تیم اروگوئه از وبسایت فوتبالی، شرط های خود را قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ بهبود ببخشید.

جام جهانی ۲۰۲۲: پیش نمایش تیم اروگوئه

اروگوئه که اولین قهرمان جام جهانی ۱۹۳۰ است، چهارمین جام جهانی متوالی خود را بازی می کند و در سه مرحله آخر موفق به صعود به مرحله حذفی شده است.

مردان دیگو آلونسو که در مرحله مقدماتی CONMEBOL سوم شدند، در گروه H  در کنار پرتغال، غنا و کره جنوبی قرار گرفتند.

برای اطلاع از پیش بینی های خود برای اروگوئه در جام جهانی ۲۰۲۲ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پیش‌ بینی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ خود را با بینش‌های جام جهانی ۲۰۲۲ ، که توسط تیم فنی وبسایت فوتبالی ارایه می‌شود

اطلاع دهید

جام جهانی ۲۰۲۲: آمار کلیدی اروگوئه

سر مربی: دیگو آلونسو

بازیکن اصلی: فدریکو والورده

رده بندی جهانی فیفا (در زمان نگارش مقاله): چهاردهم

جام های اخیر: جام جهانی ۲۰۱۸ – یک چهارم نهایی، جام جهانی ۲۰۱۴ – مرحله یک هشتم نهایی

شانس اول شدن در گروه H:  2.900 (+190)* شانس قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲: ۵۰٫۸۹۰ (+۴۹۸۹)*

جام جهانی ۲۰۲۲: برنامه اروگوئه

تمامی زمان های ذکر شده CET (به وقت اروپای مرکزی) می باشد.

۲۴ نوامبر، ۱۴:۰۰: اروگوئه – کره جنوبی

۲۸ نوامبر، ۲۰:۰۰: پرتغال – اروگوئه

۲ دسامبر ۱۶:۰۰: غنا – اروگوئه

جام جهانی ۲۰۲۲: اروگوئه در گروه H چگونه خواهد بود؟

در گروهی که مسلماً بازترین گروه جام جهانی است، اروگوئه احساس می کند که از شانس کامل برای قرار گرفتن در جمع دو تیم برتر برخوردار است.

رده‌بندی جهانی فیفا نشان می‌دهد که آن‌ها پس از پرتغال، دومین تیم برتر گروه هستند و یک شکست در ۹ بازی پیش از مسابقات نشان می‌دهد که آنها با اعتماد به نفس وارد مسابقات خواهند شد.

پیش نمایش گروه H

رکورد رودرروی آنها مقابل حریفان گروه خود نیز برای هواداران اروگوئه خوب است – با رکورد ۱-۱-۱ مقابل پرتغال، ۶ پیروزی در ۸ بازی مقابل کره جنوبی، و پیروزی در ضربات پنالتی مقابل غنا در تنها دیدار قبلی خود.

جام جهانی ۲۰۲۲: تحلیلی از تیم اروگوئه

اروگوئه ترکیبی جذاب از جوانان و تجربه در تیم خود دارد و تعدادی از ستارگانش در برخی از بزرگترین لیگ های جهان فوتبال باشگاهی بازی می کنند. لوئیس سوارز تجربیات زیادی را دارد.

بازیکن برجسته اروگوئه ای در حال حاضر، فدریکو والورده است که در رئال مادرید نامی برای خود دست و پا کرده است. این بازیکن ۲۴ ساله اکنون در تیم اصلی غول های اسپانیایی حضور دارد که فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

والورده احتمالاً با رودریگو بنتانکور از تاتنهام در خط هافبک بازی خواهد کرد، در حالی که مارتین کاسرس باتجربه در ۳۵ سالگی یک چهره کلیدی دفاعی باقی می ماند.

لوئیس سوارز مهاجم سابق آژاکس و بارسلونا در حال آماده شدن برای حضور در چهارمین جام جهانی خود است، در حالی که داروین نونیز از لیورپول احتمالاً شریک او در خط حمله خواهد بود.

جام جهانی ۲۰۲۲: اروگوئه از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟

مربی آلونسو در چند وقت اخیر بین ترکیب ۴-۴-۲ و ۴-۳-۳ تغییر داده است و این سیستم ها بسته به حریفی که با آنها روبرو می شوند ممکن است تغییر کنند. اروگوئه همیشه بر پایه یک پایه دفاعی مستحکم استوار بوده و در ۱۸ بازی مقدماتی خود ۸ بار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

جام جهانی ۲۰۲۲: آیا  اروگوئه شانسی دارد؟

این کشور آمریکای جنوبی دارای شانسی معادل ۱٫۴۷۶ (-۲۱۰)* برای صعود از گروه H است که برای تیمی با داشتن شجره جام جهانی شانس خوبی به نظر می رسد.

اگر بتوانند به عنوان تیم اول بالا بروند، امیدهای آنها برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی و احتمالاً فراتر از آن زیادتر می شود، با توجه به این که انتظار می رود تیم دوم این گروه در مرحله بعدی با برزیل روبه رو شود.

جدال مهم می تواند دیدار آنها با پرتغال در ۲۸ نوامبر باشد، با اروگوئه وسوسه انگیز با شانس ۳٫۵۰۰ (+۲۵۰)* برای پیروزی در آن بازی.

فراموش نکنید که پیش نمایش های ما برای تمام ۳۲ تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ را بخوانید، جایی که می توانید تجزیه و تحلیل بیشتری از هر تیمی را که در قطر مسابقه می دهد، بدست بیاورید.

—————–
اختصاصی وبسایت فوتبالی