– هر آنچه باید در مورد برزیل بدانید
– بازیکنان کلیدی تیم برزیل چه کسانی هستند؟
– برزیل در جام جهانی 2022 از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟
– آمار و شانس برزیل

آیا برزیل محبوب انتظارات را برآورده خواهد کرد؟ شرط بندی های خود در جام جهانی 2022 را با پیش نمایش برزیل در فوتبالی اطلاع دهید.

برزیل موفق ترین تیم تاریخ جام جهانی است، اگرچه اکنون بیش از 20 سال از قهرمانی A Seleção برای پنجمین بار می گذرد.

آنها همیشه در جام جهانی حضور داشته اند، اما به دنبال بهبود عملکرد خود در یک چهارم نهایی چهار سال پیش در روسیه هستند.

برای اطلاع از پیش بینی های خود برای برزیل در جام جهانی 2022 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پیش‌ بینی‌های جام جهانی 2022 خود را با داده ها و آمار و اطلاعات‌ جام جهانی 2022 وبسایت فوتبالی، که توسط تیم فنی میزبانی می‌شود را همراهی کنید.

جام جهانی 2022: آمارهای کلیدی برزیل

سرمربی: تیته

بازیکن کلیدی: نیمار

رده بندی جهانی فیفا (در زمان نگارش مقاله): 1

جام های اخیر: جام جهانی 2018 – یک چهارم نهایی، جام جهانی 2014 – مقام چهارم

شانس اول شدن در گروه G:  1.364 (-275)

شانس قهرمانی در جام جهانی 2022: 5000 (+400)*

جام جهانی 2022: برنامه برزیل

تمامی زمان های ذکر شده CET (به وقت اروپای مرکزی) می باشد.

24 نوامبر ساعت 20: برزیل – صربستان

28 نوامبر ساعت 17: برزیل – سوئیس

2 دسامبر 20:00: کامرون – برزیل

جام جهانی 2022: برنامه برزیل در گروه G چگونه خواهد بود؟

برزیل به‌عنوان یکی از مدعی‌ها برای قهرمانی، باید در صدر گروه G قرار گیرد، اگرچه در گروهی که شامل صربستان، سوئیس و کامرون نیز می‌شود، بازی آسانی وجود نخواهد داشت.

برزیل برای رویارویی با دو تیم اول این تیم غریبه نیست، زیرا آنها همچنین در مرحله گروهی جام جهانی 2018 با صربستان و سوئیس رقابت کردند و اگر چه آنها اولی را شکست دادند، اما با تساوی 1-1 توسط سوئیس متوقف شدند.

این بار می‌تواند داستان مشابهی داشته باشد، اما برزیل انتظار دارد از سه مسابقه گروهی خود حداقل 7 امتیاز کسب کند که برای صعود آنها در گروه کافی است.

جام جهانی 2022: تحلیلی از تیم برزیل

تیم های برزیل به طور سنتی مملو از استعدادهای هجومی هستند و مطمئناً این مورد در جام جهانی امسال نیز صادق است، با نیمار فوق ستاره پاری سن ژرمن، وینیسیوس جونیور، بازیکن رئال مادرید و آخرین خرید منچستریونایتد، آنتونی، از گزینه های درجه یک در اختیار تیته هستند.

با این حال، این فقط در جایی که برزیل استعدادهای فراوانی دارد، صادق نیست زیرا کیفیت در تمام این تیم وجود دارد، از جمله در دروازه، جایی که انتظار می‌رود آلیسون از لیورپول جلوتر از ادرسون منچسترسیتی باشد.

تیاگو سیلوا، کاپیتان باتجربه، بار دیگرمدافع برزیل در چهارمین جام جهانی متوالی خود خواهد بود، در حالی که دونفر از منچستریونایتد کازمیرو و فرد، و همچنین فابینیو از لیورپول، بخش های کلیدی خط میانی تیم هستند.

جام جهانی 2022: برزیل از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟

برزیل تمایل دارد در ترکیب 4-2-3-1 عمل کند که به نظر می رسد بهترین راه برای تیته برای استفاده حداکثری از استعدادهای هجومی خود باشد.

بیشتر بخوانید: پیش نمایش گروه G در جام جهانی 2022

چهار بازیکن دفاعی و دو هافبک دفاعی – اغلب کازمیرو و فرد – از چهار بازیکن هجومی خود حمایت می کنند.

ریچارلیسون از تاتنهام تمایل دارد خط حمله را هدایت کند و در صورت بهبودی از مصدومیت می تواند تهدید اصلی برزیل در قطر باشد، پس از زدن 8 گل در 6 بازی ملی اخیر خود.

جام جهانی 2022: آیا  برزیل شانس زیادی دارد؟

برزیل در هر یک از هفت جام جهانی گذشته حداقل به یک چهارم نهایی رسیده است و با توجه به اینکه یکی از بااستعدادترین تیم های حاضر درقطر را خواهد داشت، تعجب آور است اگر حداقل دوباره به آن مرحله نرسند.

مطمئناً انتخاب برزیل برای قهرمانی در جام جهانی ارزشمند است، زیرا آنها پس از شکست کوپا آمریکا مقابل آرژانتین، در ادامه بدون شکست در 15 بازی آخر خود به قطر خواهند رفت. همچنین آنها بدون شکست به فینال رسیدند.

با این حال، برزیل از آخرین باری که در سال 2002 جام را بالای سر برد، از نیمه نهایی جام جهانی فراتر نرسیده است. بنابراین شرط خوب ممکن است برای A Seleção برای رسیدن به نیمه نهایی باشد، که در حال حاضر ارزش آن 2.280 (+128)* است.

منتظر جام جهانی 2022 هستید؟ آخرین شانس‌های جام جهانی 2022 را در هر مسابقه، به‌علاوه بازارهای Outright و موارد دیگر، با وان ایکس بت بررسی کنید.

فراموش نکنید که پیش نمایش های ما برای تمام 32 تیم در جام جهانی 2022 را بخوانید، جایی که می توانید تجزیه و تحلیل عمیق هر تیمی را که در قطر مسابقه می دهد بیابید.

—————–
اختصاصی وبسایت فوتبالی