– هر آنچه باید درباره تیم قطر در جام جهانی بدانید.
– بازیکنان اصلی تیم قطر چه کسانی هستند؟
– قطر در جام جهانی 2022 از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟
– آمار و شانس قطر

آیا قطر در اولین جام جهانی خود جهان را مبهوت خواهد کرد؟ با پیش نمایش تیم قطر از وبسایت فوتبالی، شرط های خود را قبل از جام جهانی 2022 بررسی کنید

جام جهانی 2022: پیش نمایش قطر

قطر نه تنها امسال برای اولین بار میزبان جام جهانی خواهد بود، بلکه اولین حضور خود در این مسابقات را نیز تجربه می کند

آنها اخیراً با نتایج قطر در 12 ماه گذشته از جمله برد مقابل بلغارستان و تساوی با شیلی به جمع 50 تیم برتر رده بندی جهانی رسیده اند.

برای  داشتن اطلاعات بیشتر پیش از پیش بینی های خود برای قطر در جام جهانی 2022 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پیش ‌بینی‌های جام جهانی 2022 خود را با آنالیز و بررسی بینش‌های جام جهانی 2022 وبسایت فوتبالی، که توسط تیم فنی میزبانی می‌شود اطلات و معلومات خود را ارتقاء دهید.

جام جهانی 2022: آمارهای کلیدی قطر

سر مربی: فلیکس سانچز

بازیکن کلیدی: حسن الحیدوس

رده بندی جهانی فیفا (در زمان نگارش مقاله): پنجاهم

جام های اخیر: جام 2021 فیفا عرب – سوم، جام طلای کونکاکاف 2021 – نیمه نهایی.

شانس اول شدن در گروه A:  15.520 (+1452)*

شانس قهرمانی در جام جهانی 2022: 252.710 (+25171)*

جام جهانی 2022: برنامه بازی های قطر

تمامی زمان های ذکر شده CET (به وقت اروپای مرکزی) می باشد.

29 آبان ساعت 17: قطر مقابل اکوادور

25 نوامبر، 14:00: قطر مقابل سنگال

29 آبان ساعت 16: هلند مقابل قطر

جام جهانی 2022: قطر در گروه A چگونه خواهد بود؟

قطر تنها کشوری است که امسال اولین حضور خود در جام جهانی را انجام داده است و اگرچه آنها برتری خانگی خود را در کنار خود خواهند داشت، اما دیدن آنها برای حضوردر مرحله بعدی دشوار است.

فلیکس سانچز، سرمربی تیمش تنها یک برد از هشت بازی اخیر خود را دیده است که به سختی برای  آماده‌سازی جام جهانی ایده‌آل است، اگرچه قطر شانس‌هایش را برای کسب امتیاز از بازی اول گروه A مقابل اکوادور در نظر دارد.

پیش نمایش گروه A

پیروزی قطر دربازی اول می تواند برای آنها مهم باشد، اما با توجه به اینکه دیگر حریفان این گروه سنگال و هلند هستند، کسب امتیاز لازم برای رسیدن به مرحله حذفی برای میزبان مسابقات دشوار خواهد بود.

جام جهانی 2022: تحلیلی از تیم قطر

علیرغم اینکه قطر قبلاً هرگز در مسابقات جام جهانی بازی نکرده است، از تجربه مسابقات زیادی برخوردار است، زیرا بسیاری از تیم در موفقیت خود در جام ملت‌های آسیا 2019 نقش داشته و در عین حال در جام عرب سال گذشته در زمین خود سوم شدند.

قطر تجربه بین المللی زیادی دارد

عبدالکریم حسن، مدافع تیم ملی کشورش تا به امروز 124 بازی انجام داده است و در کنار بوالم خوخی و رو-رو، مدافع کناری پرتغالی تبار، ستون اصلی خط دفاعی سانچز خواهد بود.

کریم بودیاف و عبدالعزیز حاتم مهره های کلیدی خط هافبک خواهند بود – دومی قرار است صدمین بازی خود را در این مسابقات انجام دهد – در حالی که کاپیتان حسن الحیدوس نیروی خلاق خواهد بود. هیچ بازیکنی به اندازه الحیدوس که 165 بار به میدان رفته است برای قطر بازی ملی نداشته است و این تجربه احتمالاً کلیدی خواهد بود زیرا او از مهاجمان اکرم عفیف و المعز علی حمایت می کند تا سه نفری را تشکیل دهند که در مجموع 98 گل در صحنه بین المللی به ثمر رسانده اند (در زمان نگارش مقاله).

جام جهانی 2022: قطر از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟

سانچز در چند وقت اخیر از ترکیب های مختلفی استفاده کرده است، اما احتمالاً در جام جهانی با آرایش 5-3-2 به میدان می رود و رو-رو و همام احمد از پست های دفاع کناری عرض خود را پوشش می دهند.

از آنجایی که حاتم و بودیاف احتمالاً در میانه زمین بازی می کنند.، مسئولیت بر عهده الحیدوس خواهد بود تا خلاقیت زیادی برای دو نفر جلو یعنی عفیف و علی فراهم کند.

جام جهانی 2022: آیا  قطر شانسی دارد؟

قطر برای قهرمانی در جام جهانی شانس خیلی کمی دارد و هر کسی که آرزوی حضور طولانی مدت میزبان در این مسابقات را دارد ممکن است ناامید شود.

بالا رفتن از گروه مطمئناً درخواست زیادی از این تیم است، اما حمایت از آنها برای مهم جلوه دادن برتری خانگی در بازی ابتدایی آنها مقابل اکوادور ارزش زیادی دارد.

تیم سانچز انگیزه بیشتری خواهد داشت تا تورنمنتی که خودش میزبان است را به بهترین شکل افتتاح کند و با توجه به اینکه آنها احتمالاً ساده ترین بازی گروهی خود را در اولین بازی خود بازی می کنند، ممکن است حمایت از قطر برای شکست دادن اکوادور با شانس فعلی 3.490 (+249)* ارزشی داشته باشد. فراموش نکنید که پیش نمایش های ما برای تمام 32 تیم در جام جهانی 2022 را بخوانید، جایی که می توانید تجزیه و تحلیل بیشتری بر هر تیمی را که در قطر مسابقه می دهد بدست بیاورید.

——————-
اختصاصی وبسایت فوتبالی