– هر آنچه باید درباره تیم مراکش در جام جهانی بدانید.
– بازیکنان اصلی تیم مراکش چه کسانی هستند؟
– مراکش در جام جهانی ۲۰۲۲ از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟
– آمار و شانس مراکش

مراکش در جام جهانی ۲۰۲۲ به پشتوانه یک جام ملت های آفریقا ناامید کننده می رود، جایی که در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب مصر نایب قهرمان این دوره شد. آیا آنها می توانند عملکرد بهتری در این مسابقات داشته باشند؟ برای اطلاع از پیش بینی های خود برای مراکش در جام جهانی ۲۰۲۲ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مسابقات امسال ششمین حضور مراکش در جام جهانی خواهد بود. با این حال، مکزیک ۸۶ تنها زمانی است که آنها از گروه خود صعود کرده اند. با این حال، آنها در یکی از سخت ترین گروه های مسابقات هستند که در کنار بلژیک، کانادا و کرواسی قرار گرفته اند.

پیش‌ بینی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ خود را با آنالیز و بررسی تیم های حاظر درتورنمنت که توسط تیم فنی وبسایت فوتبالی ارائه می شود، ارتقاء دهید.

جام جهانی ۲۰۲۲: آمار کلیدی مراکش

سر مربی: ولید رگراگی

بازیکن کلیدی: اشرف حکیمی

رده بندی جهانی فیفا (در زمان نگارش مقاله): بیست و دوم

بازی های اخیر: جام جهانی ۲۰۱۸ – مرحله گروهی، جام جهانی ۲۰۱۴ – انتخاب نشد

شانس اول شدن در گروه F:  12.020 (+1102)*

شانس قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲: ۲۵۱٫۳۵۰ (+۲۵۰۳۵)*

جام جهانی ۲۰۲۲: برنامه مراکش

تمامی زمان های ذکر شده CET  (به وقت اروپای مرکزی) می باشد.

۲۳ نوامبر، ۱۱:۰۰: مراکش – کرواسی

۲۷ نوامبر ساعت ۱۴: بلژیک – مراکش ۱ دسامبر ۱۶:۰۰: کانادا – مراکش

جام جهانی ۲۰۲۲: مراکش در گروه F چگونه خواهد بود؟

در رده بندی فیفا، مراکش به عنوان سومین تیم برتر در گروه F قرار دارد، اما آنها می توانند در نبرد برای رتبه دوم شرکت کنند.

بلژیک به درستی تیمی قدرتمند برای پیشرفت است و بسیاری از کرواسی پس از صعود به فینال چهار سال پیش انتظار نمایش قدرتمندی دارند. اگرچه این بحث وجود دارد که چندین بازیکن کلیدی کرواسی اکنون به پایان دوران حرفه‌ای خود می‌رسند و این امر هم مراکش و هم کانادا را امیدوار می‌کند.

جام جهانی ۲۰۲۲: تحلیلی از تیم مراکش

تعدادی از بازیکنان مراکش در لیگ های برتر اروپا بازی می کنند و اعضای تیم در حال حاضر در لیگ برتر، بوندسلیگا، لالیگا، لیگ ۱ و سری آ بازی می کنند.

یکی از این مدافعان اشرف حکیمی است که سال گذشته را با غول فرانسوی پاری سن ژرمن گذرانده و از اینترمیلان به قهرمان لیگ ۱ پیوسته است. سوفیان امرابات از فیورنتینا احتمالا در خط هافبک بازی خواهد کرد، در حالی که حکیم زیچ از چلسی و یوسف انسیری از سویابازیکنان هجومی خواهند بود.

جام جهانی ۲۰۲۲: مراکش از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟

مربی ولید رگراگی در مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آفریقا از ترکیب ۴-۴-۲ استفاده کرد، اما در بازی‌های دوستانه اخیر سیستم‌های دیگری را آزمایش کرد.

مراکش بین ترکیب‌های ۴-۱-۴-۱ و ۴-۳-۳ تغییر شکل داده است و احتمالاً برای بازی افتتاحیه خود در گروه F سیستم دومی را امتحان خواهد کرد.

جام جهانی ۲۰۲۲: آیا شانس مراکش ارزشی دارد؟

به نظر می رسد شانس مراکش برای مردان ولید رگراگی برای صعود از گروه  3.250 (+225)* باشد

برای اینکه شیرهای اطلس بیش از ۳٫۵ امتیاز در گروه F کسب کنند، آنها دارای شانس ۲٫۳۳۰ (+۱۳۳)*  هستند.

منتظر جام جهانی ۲۰۲۲ هستید؟ آخرین شانس‌های جام جهانی ۲۰۲۲ را در هر مسابقه، به‌علاوه بازارهای Outright و موارد دیگر، با سایت وان ایکس بت تجربه کنید.

و فراموش نکنید که پیش نمایش های ما را برای تمام ۳۲ تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ بخوانید، جایی که می توانید تجزیه و تحلیل عمیق هر تیمی را که در قطر مسابقه می دهد بیابید.

————–
اختصاصی وبسایت فوتبالی