– پیش بینی بازی های این هفته لالیگا
– آماربازی های این هفته لالیگا
– پیش بینی مسابقه بین دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا
– پیش بینی مسابقه بین دو تیم ویارئال و رئال مادرید

پیش‌بینی‌های لالیگا خود را قبل از بازی‌های این هفته با بررسی بازی ها وآمار تیم ها در کنار اخبار و تحلیل‌های تیم ها تحلیل کنید.

پیش بینی بازی بین دو تیم اتلتیکومادرید و بارسلونا

دو تا از بزرگترین باشگاه‌های لالیگا اسپانیا در ورزشگاه متروپولیتانو در حالی که اتلتیکو مادرید میزبان بارسلونا است، به مصاف هم می‌ روند. این دیدار بین رده های چهارم و اول جدول برگزار می شود و بارسلونا مشتاق است تا از کسب تساوی مقابل اسپانیول در آخرین بازی خود بازگردد.

ژاوی، سرمربی بارسلونا، با توجه به اینکه آنها در این فصل فوق‌العاده ظاهر شده اند، همچنان مطمئن خواهد بود، اما یک بازی خارج از خانه مقابل اتلتیکو مادرید – تیمی که به خاطر فشرده بودن در دفاع معروف است – ممکن است دردسرهایی برای آبی انارها به وجود بیاورند.

با این حال، اتلتیکو امسال در فرم خوبی نبوده است و از چهار بازی اخیر خود تنها یک پیروزی در برابر تیم قعر جدولی الچه که تا به حال موفق به کسب پیروزی نشده بدست آورده است.

بارسلونا این فصل در خط دفاعی بسیار مستحکم بوده و در تمام فصل تنها ۶ گل دریافت کرده است، بنابراین این آمار نشان دهنده ی یک بازی درگیرانه و فشرده می دهد.

پیس بینی بازی بین دو تیم ویارئال و رئال مادرید

رئال مادرید امیدوار است در حالی که خارج از خانه مقابل ویارئال قرار می گیرد، هفته را در صدر جدول به پایان برساند. شاگردان کارلو آنچلوتی در هر دو بازی اخیر خود در لالیگا، تنها با یک اختلاف گل نسبت به حریفان خود پیروز بوده است.

با این حال، این یک آزمون سخت برای لوس بلانکوس خواهد بود، زیرا ویارئال در حال حاضر در رده هفتم جدول قرار دارد و همچنین پس از پیروزی های متوالی وارد بازی می شود.

بازی‌های این دو تیم همیشه سخت و فشرده بوده است. دو بازی فصل گذشته این دوتیم با نتیجه ۰-۰ به پایان رسیده است.

رئال در ۹ دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها مقابل ویارئال شکست نخورده است.

پیش بینی بازی بین دو تیم آلمریا و رئال سوسیداد

رئال سوسیداد تا کنون فصل فوق‌ العاده‌ای را پشت سر گذاشته است و با قرار گرفتن دردر مقابل آلمریا که فصل خوبی را نیز پشت سر گذاشته است، در مقایسه با انتظارات پیش‌فصل پس از صعود، به دنبال افزایش امتیازات بیشتری به شمار می‌ رود.

سوسیداد پس از کسب ۲۹ امتیاز از ۱۵ بازی، در رده سوم جدول قرار دارد و آنها هر یک از دو بازی گذشته خود را پس از یک روند متزلزل که تنها یک امتیاز از سه بازی کسب کردند، برده اند.

سوسیداد در این فصل بازی‌های فشرده‌ای را برده است و این مسابقه آزمون سختی برای آلمریا خواهد بود، علی‌ رغم فرم خانگی خوبشان – آنها هر چهار بازی قبلی خود را در ورزشگاه مدیترانه (در حالی که رئال مادرید و اوساسونا تنها تیم‌هایی هستند که می‌توانستند) پیروز شوند. هر امتیازی را از آن‌ها در آنجا بگیرید)، اما این می‌تواند برای آنها یک گام بسیار دور باشد.