– پیش بینی لیگ قهرمانان اروپا
– پیش نمایش دور شانزدهم
– بررسی ضرایب شرط بندی لیگ قهرمانان
– آمار لیگ قهرمانان

بازی های دور برگشت فرارسید و شما باید پیش بینی کنید چه تیمی به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند؟ آیا پاری سن ژرمن حذف می شود؟ آیا چلسی می تواند در خانه دورتموند را شکست دهد؟ پیش بینی خود را برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۲/۲۳ انجام دهید. شرط‌های خود را با آخرین بینش‌های لیگ قهرمانان از وبسایت فوتبالی ارتقاء دهید.

پیش بینی بازی بین دو تیم چلسی و دورتموند

دورتموند در بازی رفت توانست با نتیجه ۱-۰ چلسی را شکست دهد و یک قدم به صعود نزدیکتر شود.

چلسی باید یولیان برانت را که موتور محرکه حمله دورتموند بود، متوقف کند.

دورتموند در حال حاظر درفرم فوق‌ العاده‌ای به سر می برد، در حالی که چلسی در پنج بازی اخیر خود تنها یک برد کسب کرده است. کف ترازو یکم به سود دورتموند می باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم بنفیکا و کلوب روژ

بنفیکا در بازی رفت توانست با نتیجه ۲-۰ پیروز شود، من اینکه بنفیکا در بازی پیروز شد اما با ضعف هایی همراه بود هرچند که کلوب بروژ از این ضعف ها نتوانست بهره ببرد.

در هر دو طرف زمین کارت زردهای زیادی دریافت شد. در حالی که هیچ تیمی بر مالکیت توپ تسلط نداشت، بنفیکا خیلی بیشتر از کلوب بروژتوانست روی دروازه موقعیت هایی خلق کند.

پیش بینی بازی بین دو تیم بایرین مونیخ و پاریسن ژرمن

این یک بازی حساس و نفس گیر بین قهرمان فصل گذشته فرانسه و آلمان است، اما تنها یک تیم در بازی اول مانند یک واحد منسجم واقعی ظاهر شد.

مسلماً پاری سن ژرمن پر ستاره کمی بیش از حد به نام های بزرگ متکی است وتیم آلمانی توانست در مجموع بر آنها تسلط پیدا کند.

با این حال، کیلیان امباپه در نیمه دوم بازی را تغییر دهد وبه‌ طور جدی خطرناک ظاهر شد و نشان از یک بازی کاملاً متفاوت در بازی برگشت داشت.

پیش بینی بازی بین دو تیم تاتنهام و میلان

قهرمان ایتالیا در بازی رفت در کمتر از ۱۰ دقیقه گلزنی کرد و تاتنهام علیرغم مالکیت بیشتر و تلاش برای گل نتوانست به گل تساوی دست یابد.

هیچ یک از دو طرف در حال حاظردر فرم ایده الی نیستند، اما اگر خط دفاعی میلان با همان تهاجمات تاتنهام تزلزل پیدا کند، انگلیسی ها می توانند به یک چهارم نهایی صعود کنند.

______________________
اختصاصی وبسایت فوتبالی