– پیش بینی لیگ قهرمانان اروپا
– پیش نمایش نیمه نهایی
– پیش بینی بازی بین دو تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید
– پیش بینی بازی بین دو تیم دورتموند و پاریسن ژرمن

دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان همه نگاه ها به تیم های المانی می باشد روز سه شنبه بایرن مونیخ میزبان رئال مادرید خواهد بود و در چهارشنبه هم دورتموند در ورزشگاه خانگی خود میزبان پاریسن ژرمن خواهد بود.

پیش بینی بازی بین دو تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید

بایرن مونیخ و رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی با حذف دو تیم انگلیسی منچسترسیتی و آرسنال به مرحله نیمه نهایی صعود کردند و در روز سه شنبه در مقابل همدیگر صف آرایی خواهند کرد.

بایرن مونیخ با بازی خوب و هماهنگش در مقابل آرسنال توانست با نتیجه نهایی ۳-۲ به پیروزی برسد ولی رئال مادرید با خوش شانسی در ضربات پنالتی توانست بر منچسترسیتی غلبه کند.

اکنون این دو غول اروپایی که با هم ۲۰ عنوان قهرمانی دارند برای ۲۷ بار به مصاف هم خواهند رفت.در رکوردهای بازی مستقیم، هیچ نکته‌ای وجود ندارد که ما را راهنمایی کند.

تیم رئال مادرید در بازی های گروهی عملکرد خوبی داشت با در شش بازی که انجام داد ۶ برد بدست آورد هرچند در مقابل تیم های لایپزیگ و منچسترسیتی به مشکل خورد اما در حال حاظر در در نیمه نهایی حضور دارد.

رئال مادرید در این روزها در بهترین فرم خود قرار دارد و در حال حاظر در صدر جدول لالیگا قرار دارند و هفته گذشته در بازی الکلاسیکو با برتری ۳-۲ جایگاه خود را در صدر محکم تر کردند.

تیم بایرن مونیخ در این فصل اصلا خوب کار نکرد و عملکرد سینوسی از خود بر جای گذاشت و قهرمانی بوندسلیگا را هم به بایرلورکوزن داد.

انتخاب ۲.۷۵ گل برای این بازی بسیار محتمل می باشد.

بخوانید: با سایت وان ایکس بت بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی بازی بین دو تیم بورسیادورتموند و پاریسن ژرمن

پاریسن ژرمن در مقابل بارسلونا شانس آورد که بتواند به پیروزی برسد.

تیم پاریسن ژرمن در بازی رفت مرحله قبل در خانه خود با نتیجه ۳-۲ شکست خورد و در بازی برگشت در حالی که ۱-۰ عقب افتاد اما با اخراج مدافع بارسلونا ینی آرائوخو این تیم پاریسی بود که توانست ۴-۱ برنده شود.

با این حال پاریسن ژرمن نباید دورتموند را حریف آسانی بداند و چون در خانه دورتموند بازی انجام خواهد شد شانس پیروزی دورتموند بیشتره.

شاید تیم بارسلونا تجربه و ذهنیت کافی را در زمانی که بیشترین نیاز بوده را نداشت، اما در بازیکنانی مانند ماتس هوملز، مارسل زابیتزر، امره جان و مارکو رویس، دورتموند بازیکنانی با سرپیچه‌های قدیمی در هر نقطه‌ای دارد.

تیم دورتموند در بازی رفت در مقابل اتلتیکومادرید با نتیجه ۲-۱ شکست خورد اما در بازی برگشت در جو وحشتناک ورزشگاه خانگی خود توانستد تیم اتلتیکو را با نتیجه ۴-۲ در هم بکوبند.

حمایت از تیم دورتموند در این بازی می تواند عقلانی باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم بارسلونا و پاریسن ژرمن

دیدار رفت این دو تیم واقعا هیجانی و جذاب بود که پاریسن ژرمن اوایل بازی عقب افتاد و سپس دو گل پشت سر هم زد و جلو افتاد بعد بارسلونا با بازی خوبی که انجام داد توانست بازی را ۳-۲ ببرد.

بارسلونا توانست در ورزشگاه خانگی پاریسن ژرمن بر آنها فسار وارد کند و پیروز شود و به احتمال فراوان میتواند این کار را در خانه نیز انجام دهد با توجه به اینکه تیم پاریسی مجبوره ترکیب هجومی بچینه و حمله کنه.

تیم ژاوی هرناندز در چهار بازی اخیر خود در ورزشگاه خانگی یا اختلاف یک گل موفق شده حریفان خود را شکست دهد و حمایت از این تیم با ضریب ۲.۱۲ بسیار منطقی به نظر میرسد.

پیش بینی بازی بین دو تیم بایرن مونیخ و آرسنال

دیدار رفت بین آرسنال و بایرن مونیخ نیز پر از هیجان و حساسیت بود و آرسنال خیلی زود توانست گل اول را بزند و این بایرن مونیخ بود که با بازی خوب خود موفق شد نتیجه را برگرداند و در دقایق پایانی بازی آرسنال گل تساوی را به ثمر رساند و از اینکه نتوانسته بود از مزیت میزبانی استفاده کند خیلی نارحت بودند.

آمار جالب بازی اینجا بود که بایرن مونیخ تنها دو شوت به سما دروازه داشت و توانست دو گل به آرسنال بزند که هر دو گل بازیرن مونیخ نتیجه اشتباه مدافعین آرسنال بود.

حمایت از تیم بایرن مونیخ با توجه با مزیت میزبانی می تواند منطقی باشد.

پیش بینی بازی بین دو تیم منچسترسیتی و رئال مادرید

یکی از زیباترین بازی های دور رفت ۱/۴ نهایی می توان بازی رئال مادرید و منچستر سیتی رو مثال زد واقعا بازی سرعتی و نزدیک بهم و پرگلی رقم خورد.در نهایت با نتیجه ۳-۳ بازی به اتمام رسید.

در فصل قبل رقابت های لیگ قهرمانان نیز وضعیت مشابهی مث این فصل دلشت که در بازی رفت با نتیجه ۱-۱ به تساوی رسیدند ولی در بازی برگشت سیتی توانست در خانه با نتیجه ۴-۰ رئال را شکست دهد.

از نوامبر ۲۰۲۲ تیم منچستر در بازی های خانگی خود یه هیچ تیمی نباخته و آنها دوباره برای پیروزی می جنگند. اما در طرفل مقابل رئال مادرید هم با وجود بازیکنانی مثل جونیور و رودریگو و جود بلینگام در خط حمله خود بسیار خطرناک می باشد.

حمایت از برد تیم منچسترسیتی و گلزنی هر دو تیم با ضریب ۳.۱۷ می تواند جذاب باشد

______________________
اختصاصی وبسایت فوتبالی