بازی ستاره های NBA کی و کجا برگزار می شود؟

Rocket Mortgage FieldHouse – زمین خانگی کلیولند کاوالیرز – میزبان بازی ستاره‌های 2022 NBA در یکشنبه 20 فوریه خواهد بود.

این زمین خانگی که در سال 1951 تأسیس شد، میزبان هفتادمین بازی All-Star است. چهارمین باری است که این بازی All-Star در ایالت اوهایو برگزار می‌شود.

بازی All-Star چگونه برگزار می شود؟

24 ورزشکار سرشناس و برتر لیگ به دو تیم لیگ شرق و کنفرانس غرب تقسیم خواهند شد که با رای هواداران، بازیکنان و صاحب نظران رسانه ای، ستاره های منتخب انتخاب می شوند.

در سال‌های اخیر، از دو بازیکنی که بیشترین رای را در هر لیگ بدست می اورند، خواسته شده تا کاپیتان تیم‌های خود باشند و در تلاش برای رقابتی‌ تر کردن بازی، هر دو تیم نیز برای خیریه‌ای به انتخاب خود بازی می‌کنند.

این بازی، آخرین مسابقه آخر هفته ­ایِ NBA All-Star است و تعدادی مسابقه دیگر در سه روز بازی ها برگزار می‌شود. در روز جمعه، یک بازی حرفه ای و همچنین یک چالش از ستاره های در حال ظهور بسکتبال و در روز شنبه، مسابقات اسلم دانک و سه امتیازی برگزار می شود.

بازیکنان سرشناس لیگ شرق

کاپیتان لیگ شرق به عنوان ستاره بروکلین نتز، کوین دورانت، نامگذاری شده است که دوازدهمین حضور خود را در مسابقات NBA All-Star انجام خواهد داد. با این حال، پس از یک شروع قدرتمند در فصل، این بازیکن 33 ساله در هفته های اخیر به دلیل مصدومیت با مشکل مواجه شده است و رگ به رگ شدن رباط جانبی داخلی وی می تواند باعث شود که او در زمان مسابقه حاضر نشود.

با این حال، در لیگ شرق و در غیاب دورانت، هموز نام‌ های بزرگی هستند که می‌ توانند به میدان بروند، که با این واقعیت که چهار نفر از پنج امتیازآور برتر در آن لیگ بازی می‌ کنند، برجسته تر می‌شود. جوئل امبید از فیلادلفیا 76رز با میانگین 29.3 امتیاز در هر بازی در صدر جدول امتیازدهی قرار دارد، در حالی که ارزشمندترین بازیکن سرشناس فصل گذشته، جیانیس آنتتوکومپو، نیز برای لیگ شرق بازی خواهد کرد.

دمار دروزان( DeMar DeRozan ) یکی از بازیکنان برجسته این فصل تا به امروز بوده است، و به شیکاگو بولز کمک کرد تا در جایگاه دوم لیگ شرق (در زمان نگارش مقاله) قرار گیرد و پنجمین حضور خود را در مسابقات NBA All Star را انجام دهد.

پنجمین شروع کننده برای لیگ شرق، تری یانگ، آتلانتا هاکس است، بازیکن بازی سازی که معمولاً در نوک دفاع بازی می کند و از نظر امتیاز کسب شده (میانگین 27.7 در هر بازی) و پاس گل (میانگین 9.3 در هر بازی) در بین سه تیم برتر لیگ شرق قرار دارد.

بازیکنان ستاره و سرشناس لیگ غرب

با وجود فصل خسته کننده لس آنجلس لیکرز تا به امروز، لبرون جیمز( LeBron James ) همچنان در صدر رای گیری قرار دارد و کاپیتان لیگ غرب خواهد بود. این هجدهمین حضور در لیگ NBA برای جیمز خواهد بود که در سه نوبت به عنوان MVP All Star انتخاب شده است.

استفن کری (Stephen Curry ) همیشه مانند یک شروع کننده تضمین شده دیگر به نظر می رسید و در رای گیری دوم شد. ستاره گلدن استیت وریرز در تعداد پرتاب های سه امتیازی این فصل با میانگین 4.8 در هر بازی پیشتاز بود.

جا مورانت با تنها 22 سال سن، میانگین 26.4 امتیاز در هر بازی را به دست آورده است.

نیکولا جوکیچ چهارمین حضور ستاره‌های NBA را برگزار می‌کند و دنور ناگتس به عنوان بازیکن یمرکزی، از نظر دفاعی در این دوره برای تیمش بازیکنی برجسته است.

در همین حال، پنجمین گلزن برتر NBA نیز شروعی شایسته برای لیگ غرب داشته است. همچنین بازی جا مورانت در اولین بازی All Star خود پس از یک فصل تاثیرگذار تا به امروز برای ممفیس گریزلیز نیز برجسته است. جا مورانت با تنها 22 سالگ سن، میانگین 26.4 امتیاز در هر بازی کسب کرده است و مطمئناً در بازی های ستاره های آینده NBA به یک بازیکن ثابت تبدیل خواهد شد.

تیم لیگ غرب توسط یک بازیکن دیگر که برای اولین بار در All Star حضور دارد تکمیل می شود و اندرو ویگینز از گلدن استیت وریرز برای شروع توسط رای دهندگان انتخاب شده است.

پیش بینی بازی All Star NBA

لیگ غرب در هفت بازی آخر NBA All Star پیروز شده است، از جمله نتیجه قاطع 170-150 در آتلانتا در سال گذشته. با این حال، با توجه به اینکه اکثریت جمعیت می‌خواهند لیگ شرق به برتری برسد و همچنین با توجه به قدرت آتش حمله‌ای که در اختیار دارند، این روند امسال می‌تواند به پایان برسد.

آنتتوکومپو یکی از مواردی است که در شرط بندی برترین امتیاز آوران باید در نظر گرفته شود. فوق ستاره یونانی در فرم خوبی قرار دارد و علیرغم اینکه در تیم بازنده بازی را به پایان رساند، بهترین گلزن بازی All Star سال گذشته بود.

میامی هیت در حال حاضر صدرنشین لیگ شرق است و مربی آنها، اریک اسپولسترا، در 20 فوریه هدایت تیم دورانت را برعهده خواهد داشت. در همین حال، مونتی ویلیامز پس از هدایت فونیکس سانز به صدر لیگ غرب، هدایت تیم را لیگ غرب بر عهده خواهد داشت.


منبع مقاله : پیناکل
ترجمه اختصاصی : وبسایت فوتبالی