– هر آنچه باید در مورد اروگوئه بدانید.
– بازیکنان اصلی تیم اروگوئه چه کسانی هستند؟

– اروگوئه در جام جهانی 2022 از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟
– آمار و شانس اروگوئه

آیا لوئیس سوارز در چهارمین حضور خود در جام جهانی می تواند تفاوتی در رقابت های اروگوئه ایجاد کند؟ با پیش نمایش تیم اروگوئه در وبسایت فوتبالی، شرط های خود را قبل از جام جهانی 2022 بهبود ببخشید.

جام جهانی 2022: پیش نمایش تیم اروگوئه

اروگوئه که اولین قهرمان جام جهانی 1930 است، چهارمین جام جهانی متوالی خود را بازی می کند و در سه مرحله آخر موفق به صعود به مرحله حذفی شده است.

مردان دیگو آلونسو که در مرحله مقدماتی CONMEBOL سوم شدند، در گروه H  در کنار پرتغال، غنا و کره جنوبی قرار گرفتند.

برای اطلاع از پیش بینی های خود برای اروگوئه در جام جهانی 2022 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پیش‌ بینی‌های جام جهانی 2022 خود را با تحلیل و بررسی جام جهانی 2022، که توسط تیم فنی وبسایت فوتبالی ، ارائه می‌کند، اطلاع دهید.

جام جهانی 2022: آمار کلیدی اروگوئه

سر مربی: دیگو آلونسو

بازیکن اصلی: فدریکو والورده

رده بندی جهانی فیفا (در زمان نگارش مقاله): چهاردهم

جام های اخیر: جام جهانی 2018 – یک چهارم نهایی، جام جهانی 2014 – مرحله یک هشتم نهایی

شانس اول شدن در گروه H:  2.900 (+190)*

شانس قهرمانی در جام جهانی 2022: 50.890 (+4989)*

جام جهانی 2022: برنامه اروگوئه

تمامی زمان های ذکر شده CET (به وقت اروپای مرکزی) می باشد.

24 نوامبر، 14:00: اروگوئه – کره جنوبی

28 نوامبر، 20:00: پرتغال – اروگوئه

2 دسامبر 16:00: غنا – اروگوئه

جام جهانی 2022: اروگوئه در گروه H چگونه خواهد بود؟

در گروهی که مسلماً بازترین گروه جام جهانی است، اروگوئه احساس می کند که از شانس کامل برای قرار گرفتن در جمع دو تیم برتر برخوردار است.

رده‌ بندی جهانی فیفا نشان می‌دهد که آن‌ها پس از پرتغال، دومین تیم برتر گروه هستند و یک شکست در 9 بازی پیش از مسابقات نشان می‌دهد که آنها با اعتماد به نفس وارد مسابقات خواهند شد.

پیش نمایش گروه H

رکورد رودرروی آنها مقابل حریفان گروه خود نیز برای هواداران اروگوئه خوب است – با رکورد 1-1-1 مقابل پرتغال، 6 پیروزی در 8 بازی مقابل کره جنوبی، و پیروزی در ضربات پنالتی مقابل غنا در تنها دیدار قبلی خود.

جام جهانی 2022: تحلیلی از تیم اروگوئه

اروگوئه ترکیبی جذاب از جوانان و تجربه در تیم خود دارد و تعدادی از ستارگانش در برخی از بزرگترین لیگ های جهان فوتبال باشگاهی بازی می کنند. لوئیس سوارز تجربیات زیادی را دارد.

بازیکن برجسته اروگوئه ای در حال حاضر، فدریکو والورده است که در رئال مادرید نامی برای خود دست و پا کرده است. این بازیکن 24 ساله اکنون در تیم اصلی غول های اسپانیایی حضور دارد که فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

والورده احتمالاً با رودریگو بنتانکور از تاتنهام در خط هافبک بازی خواهد کرد، در حالی که مارتین کاسرس باتجربه در 35 سالگی یک چهره کلیدی دفاعی باقی می ماند.

لوئیس سوارز مهاجم سابق آژاکس و بارسلونا در حال آماده شدن برای حضور در چهارمین جام جهانی خود است، در حالی که داروین نونیز از لیورپول احتمالاً شریک او در خط حمله خواهد بود.

جام جهانی 2022: اروگوئه از چه تاکتیکی استفاده خواهد کرد؟

مربی آلونسو در چند وقت اخیر بین ترکیب 4-4-2 و 4-3-3 تغییر داده است و این سیستم ها بسته به حریفی که با آنها روبرو می شوند ممکن است تغییر کنند. اروگوئه همیشه بر پایه یک پایه دفاعی مستحکم استوار بوده و در 18 بازی مقدماتی خود 8 بار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

جام جهانی 2022: آیا  اروگوئه شانسی دارد؟

این کشور آمریکای جنوبی دارای شانسی معادل 1.476 (-210)* برای صعود از گروه H است که برای تیمی با داشتن شجره جام جهانی شانس خوبی به نظر می رسد. اگر بتوانند به عنوان تیم اول بالا بروند، امیدهای آنها برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی و احتمالاً فراتر از آن زیادتر می شود، با توجه به این که انتظار می رود تیم دوم این گروه در مرحله بعدی با برزیل روبه رو شود.

جدال مهم می تواند دیدار آنها با پرتغال در 28 نوامبر باشد، با اروگوئه وسوسه انگیز با شانس 3.500 (+250)* برای پیروزی در آن بازی.

فراموش نکنید که پیش نمایش های ما برای تمام 32 تیم در جام جهانی 2022 را بخوانید، جایی که می توانید تجزیه و تحلیل بیشتری از هر تیمی را که در قطر مسابقه می دهد، بدست بیاورید.

—————
اختصاصی وبسایت فوتبالی